wwwSzanowne koleżanki i koledzy! Drodzy sympatycy Centrum Szkoleń Specjalistycznych VIP
Mamy zaszczyt zaprosić Was na odsłonę naszej nowej strony poświęconej nurkowaniu i sportom wodnym.
Jak wiecie prowadzimy profesjonalne szkolenia nurkowe od wielu lat. Rok 2013 przyniósł zmiany polegające na unowocześnieniu bazy technicznej i szkoleniowej. Wprowadziliśmy się do nowej siedziby w Warszawie – Wesołej przy ul. Wspólnej 2c.

Posiadamy dzięki temu doskonałe zaplecze logistyczne i dydaktyczne. Nasze szeregi wzmocnili nowi instruktorzy i divemasterzy w dziedzinie nurkowania, pływania i ratownictwa. Rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o te właśnie dziedziny sportowe. Od dzisiaj oferujemy Wam nie tylko kursy i szkolenia nurkowe, ale także pływackie na poziomie podstawowej nauki pływania, a także doskonalenia stylów pływackich: kraula, motyla, klasycznego i grzbietowego. Zachęcamy również do skorzystania z naszych kursów w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz indywidualnych technik ratowniczych. Od dawna polecaną przez nas formą aktywności są wspólne wyprawy nurkowe oraz imprezy integracyjne, także o charakterze paramilitarnym, które pozwalają nie tylko na nawiązanie przyjaźni na całe życie, ale także na dokonanie oceny swojej sprawności fizycznej i psychicznej w sytuacjach ekstremalnych. W swojej ofercie mamy już dla Was także możliwość zakupu najlepszego sprzętu nurkowego (szczegóły w najbliższym czasie na naszej stronie).
Zapraszamy do nas!
RAZEM KREUJMY NASZ PODWODNY ŚWIAT!

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP