W dniu 21 grudnia 2013 r. na godz. 09:00 Centrum Szkoleń VIP zaprasza wszystkich, którzy chcą rozpocząć podwodną przygodę, na ostatni w tym roku podstawowy kurs nurkowania w międzynarodowym stowarzyszeniu  nurkowym - Professional Association of Diving Instructors (PADI).

 

Kurs PADI Open Water Diver – OWD (płetwonurek wód otwartych), to najbardziej popularny i cieszący się największym zainteresowaniem kurs nurkowy dla początkujących entuzjastów nurkowania.

 

PROGRAM:

Program szkolenia jest opracowany tak, aby kursant poznał wszystkie zasady bezpiecznego nurkowania partnerskiego. Aby po jego ukończeniu, schodzić z partnerem nurkowym pod wodę do głębokości 18 metrów!

 

Zajęcia teoretyczne składają się z 5-ciu modułów – w tym filmu, wykładów, sprawdzianów wiedzy, quizów i oceny końcowej (egzaminu).

Ćwiczenia basenowe składają się z ćwiczeń przeprowadzanych na powierzchni, pod wodą na wodzie płytkiej oraz pod wodą na wodzie głębokiej.

Ćwiczenia na wodach otwartych nurkowania na wodach otwartych – (dla zainteresowanych, Centrum Szkoleń VIP zapewnia możliwość przeprowadzenia ćwiczeń na wodach otwartych w ramach organizowanych wypraw nurkowych na Cypr, Chorwację lub do Egiptu.

 

KADRA:

Kurs PADI OWD prowadzą instruktorzy z oddziałów wodnych Jednostek i Służb Specjalnych z wieloletnim doświadczeniem, posiadający uprawnienia Międzynarodowej Federacji Nurkowej PADI.

 

CERTYFIKAT:

Po ukończeniu kursu, każdy uczestnik otrzyma uznawany na całym świecie wydany
przez PADI certyfikat Open Water Diver.

 

001 2

 

CENA:

1300 zł (w cenie możliwość wypożyczenia poszczególnych elementów wyposażenia nurka!)

 

ZAPISY ORAZ INFORMACJE:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. kom.: +48 798 766 799

 

MIEJSCE:

Centrum Szkoleń VIP

ul. Wspólna 2C

05-075 Warszawa - Wesoła

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP