Centrum Szkoleń VIP informuje,

że prezentacja naszej kadrowiczki Divemaster Agnieszki Blandzi na Uniwesrsytecie Warszawskim, pt.: „Największy podwodny skarb Cypru – wrak Zenobia” już za nami.

 

Dziękujemy serdecznie Agnieszce i naszym klubowiczom za wkład i zaangażowanie w promowaniu podwodnego, wciąż nie odkrytego Świata oraz za godne reprezentowanie Centrum Szkoleń VIP, organizującego wyprawy nurkowe w najdalsze jego zakątki.

Dziękujemy również naszemu przyjacielowi Maćkowi Curzydło z Centrum nurkowego KRAKEN w Krakowie oraz organizatorom za zaproszenie do udziału w tej niezwykłej prezentacji.

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia na spotkaniu nurkowym w dniu 19 grudnia br. w Restauracji Europa przy ul. Czecha 41 w Warszawie, na które wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy!!!

 

Tomasz Kowalczyk

Centrum Szkoleń VIP

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP