BubblemakerBubblemaker


Kurs PADI Bubblemaker Experience to świetny sposób na wprowadzenie dzieci do świata nurkowania poprzez zajęcia na basenie o głębokości nie większej niż 2m. Dla Ciebie zorganizujemy na przykład urodzinowe Bubblemaker Party dziecka na basenie! Świętujcie na sportowo z rodziną i przyjaciółmi! To zabawne, łatwe i bezpieczne!

Młodziaki! Przyłączajcie się wraz z rodzicami do zabawy i wielkiej rodziny nurkowej! Rozpocznijmy razem nurkowy trend od najmłodszych lat!

Macie szanse doświadczyć czym jest nurkowanie, pod bezpośrednią opieką i nadzorem instruktorów Centrum Szkoleń VIP. Razem z nami weź swój pierwszy oddech pod wodą! Dowiedz się jakiego sprzętu nurkowego używać i jak czerpać maksymalną przyjemność z nurkowania.


 

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP