SnorkelingSnorkeling


Kurs snorkelingu pozwala podziwiać podwodny Świat pozostający w zasięgu wzroku z powierzchni wody. Uczy przyszłego nurka swobodnego i miarowego oddychania przez rurkę, z twarzą zanurzoną w wodzie. Dzięki temu nie stracić nic z uroków podwodnego Świata. Będziesz komfortowo oddychał nawet wówczas, gdy fale rozpryskiwać się będą o Twoją głowę i maskę! Nie zmarnujesz powietrza z butli, gdy będziesz już prawdziwym nurkiem i przyjdzie Ci przemieszczać się po powierzchni akwenu. Będzie to szczególnie przydatne, podczas dopływania do konkretnego nurkowiska i drogi powrotnej na brzeg lub łódź.

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP