Seal-TeamSeal Team „Komando Foki”


Kurs PADI Seal Team stworzony jest dla naszych pociech – przyszłych płetwonurków, którzy oczekują prawdziwej akcji i dobrej zabawy w basenie, wykonując ekscytujące podwodne misje nurkowe!

Dzieciaki! Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak to jest nurkować z latarką, wykonać podwodne zdjęcie, poczuć się jak astronauta w przestworzach? Misje nurkowe, które wykonacie podczas kursu PADI Seal Team pozwolą Wam tego wszystkiego doświadczyć! Zdobyte tak wstępne umiejętności nurkowe, wykorzystacie w niedalekiej przyszłości podczas Waszych nurkowań wrakowych, nawigacyjnych, fotograficznych, przyrodniczych, ekologicznych, doskonalących pływalność i wielu innych.


Oto Wasza szansa, aby zrobić kilka fajnych rzeczy w basenie, spotkać się z przyjaciółmi i wziąć udział w pierwszej przygodzie z podwodnym Światem!

Celem kursu i misji podwodnych jest nauczenie i wzmacnianie u dzieci bezpiecznych umiejętności nurkowych, podczas zabawy w wodzie. Komando Foki otrzymują dawkę różnorodnych nurkowań. Kurs zapewnia rodzicom pewność dobrze zorganizowanego pociechom czasu, podczas którego rozwijają one umiejętności wodne i podwodne, dowiadują się o środowisku wodnym i mają dużo dobrej, czystej zabawy. Jest to również doskonały sposób na wprowadzenie dzieci do nurkowania przed rozpoczęciem pełnego kursu nurkowego PADI (Junior) Open Water Diver.


 

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP