Skin-DiverSkin Diver


Poznaj podwodny Świat z powierzchni wody. Uzyskanie Certyfikatu PADI Skin Diver’a oznacza, że twoje płetwy są zawsze pod wodą. Podczas, gdy Snorkeling jest niejako spoglądaniem na podwodny Świat „z góry” czyli powierzchni, Skin Divers nieustannie penetrują płytką faunę i florę poprzez częste zanurzenia na niewielkie głębokości i wchodzenie w bezpośrednią interakcję z podwodną przyrodą! Małe kroczki, ale jakże już odróżniające Skin Diverów od amatorów i szczurów lądowych!

Kurs zawiera podstawowe informacje na temat Skin Divingu, sprzętu do nurkowania, nauki nurkowania, środowiska podwodnego, radzenia sobie z problemami oraz zasad bezpiecznego Skin Divingu.

Szkolenie w wodzie obejmuje różne techniki zakładania i regulacji sprzętu, wejście do wody, kontrolę pływalności, pływanie powierzchniowe, usuwanie wody z fajki i wykonywanie bez wysiłku płytkich nurkowań.

Najlepszą częścią kursu jest nauka używania maski, płetw i fajki, aby nie przegapić pod wodą niczego, wartego naszej uwagi. Czy szukasz wrażeń w lokalnym słodkowodnym jeziorze czy w bezkresnym oceanie, będziesz miał nową perspektywę aktywnego wypoczynku. Możesz wykorzystać swoje nowe umiejętności wodne odkrywając i badając ten nowy dla Ciebie Świat. A kiedy ukończysz kurs, otrzymasz dyplom PADI Skin Diver’a – certyfikat, który uhonoruje Twoje wysiłki i potwierdzi Twoje umiejętności. Pozwoli na kolejny krok i następną przygodę.

Kurs PADI Skin Diver uczy korzystać z podstawowego sprzętu do nurkowania w tym maski, fajki, płetw, urządzenia kontroli pływalności (BCD), kombinezonów ochronnych i balastu - w razie potrzeby.

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP