001Kursy i szkolenia pływackie


Pływanie, to nie tylko wspaniała zabawa i relaks. To także znakomity i rozwijający sport. To sposób na doskonałą atletyczną sylwetkę. Zalecana rekreacja i metoda rehabilitacji w wielu dolegliwościach człowieka. To pomysł na odzyskanie dobrego samopoczucia i spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej. Wreszcie sztuka, której zademonstrowanie w sposób technicznie bezbłędny i dynamiczny na basenie, kąpielisku, czy wodach otwartych, przysporzy Ci szacunku innych kąpiących. Jak osiągniesz ten podziw? Wyłoni się z doskonałości, którą osiągniesz w pływaniu dzięki naszej pomocy – Centrum Szkoleń VIP!

W ramach wodnej oferty edukacyjno-szkoleniowej, Centrum Szkoleń VIP proponuje naukę pływania na różnych poziomach zaawansowania, prowadzoną przez doświadczonych instruktorów - byłych wieloletnich zawodników pływackich, startujących i zwyciężających w zawodach pływackich rangi regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.
Z pływaniem nie zwlekaj, bo życie ucieka!

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP