003Kursy doskonalenia techniki pływackiej


Technika pływacka, to podstawowy element, który będziemy doskonalić podczas naszych zajęć. Ma bowiem znaczenie, czy pływasz w sposób majestatyczny, dynamiczny i profesjonalny, czy tylko utrzymujesz się na wodzie, a Twój styl pozostawia wiele do życzenia.

Podczas kursu doskonalenia techniki pływackiej, w pierwszej kolejności wychwycimy wszystkie Twoje błędy techniczne ruchów ramion i nóg, a także sposobu oddychania podczas pływania określonym stylem pływackim, a następnie wszystkie te błędy skorygujemy.

Nauczymy Cię także zawodowych startów (skoków i z wody) oraz nawrotów pływackich do poszczególnych stylów tak, abyś mógł uczestniczyć w otwartych zawodach pływackich, lub po prostu świetnie się bawić uchodząc za profesjonalistę w tej dyscyplinie sportowej!

Po kursie z pewnością będziesz mógł powiedzieć „PŁYWAM PROFESJONALNIE!”

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP