002Kurs podstawowej nauki pływania


Proponujemy podstawową naukę pływania dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Podczas zajęć oswoimy Cię z wodą. Poznasz podstawowe zasady obowiązujące w pływaniu, pozwalające utrzymać się na powierzchni wody. Nauczysz się prawidłowo oddychać, aby zapobiegać zakrztuszeniom, niekontrolowanym przypadkom „picia wody” i opadaniu na dno.

Zapoznamy Cię również z zestawem ćwiczeń, które będzie można wykonywać w każdym akwenie wodnym - podczas obozu szkolnego, zgrupowania młodzieżowego czy wczasów nad wodą. Będą one wyraźnie poprawiać Waszą technikę pływacką.

Proponowane przez nas zajęcia pozwolą Ci w przyszłości na technicznie prawidłowe wykonywanie ruchów pływackich w pozycjach: „na brzuchu” i „na plecach”.

Po kursie z pewnością będziesz mógł powiedzieć „JUŻ PŁYWAM!”

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP