Rescue-Diver-i-Junior-Rescue-DiverRescue Diver i Junior Rescue Diver


Kurs stanowiący wyzwanie i przynoszący ogromną satysfakcję, ponieważ pozwala nabyć umiejętności unikania problemów, ale także radzenia sobie z nimi. Kurs uczy jak udzielać pomocy innym pasjonatom nurkowania w bardzo mało prawdopodobnej sytuacji zagrożenia życia i zdrowia. Opierając się na tym, czego się nauczyłeś do tej pory, kurs ten rozszerza Twoją wiedzę i umiejętności w kierunku identyfikacji (diagnozy) sytuacji problemowych oraz odpowiedniego działania, w celu ich zażegnania.

Czego nauczysz się na naszym kursie?
Autoratownictwa – jak pomóc sobie w trudnej sytuacji, ratownictwa - jak rozpoznać zagrożenie i przeprowadzić akcję ratowniczą, jak pomóc spanikowanym lub nieprzytomnym nurkom, jak zapanować nad stresem własnym i innych nurków. Dowiesz się, jak myśli nurek ratownik. Będziesz ćwiczyć umiejętności z instruktorem PADI a także przy wykorzystaniu nowoczesnych pomocy dydaktycznych oraz filmu DVD.
Kurs prezentuje wiedzę i umiejętności dzięki którym możesz profesjonalnie zmierzyć się praktycznie z każdą sytuacją awaryjną.

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP