Advanced-Open-Water-Diver-i-Junior-Advanced-Open-Water-DiverAdvanced Open Water Diver i Junior Advanced Open Water Diver


Eksploracja, ekscytacja, nowe doświadczenia i wyzwania. Właśnie o to chodzi w kursie PADI Advanced Open Water Diver! Kurs zaprojektowany jest tak, że można w nim uczestniczyć bezpośrednio po zakończeniu kursu Open Water Diver.
Kurs pozwala nurkom zwiększyć pewność siebie i dalej doskonalić umiejętności nurkowe, dzięki czemu można czuć się bardziej komfortowo w wodzie. Jest to świetny sposób na wykonywanie zaawansowanych ćwiczeń pod nadzorem instruktora PADI. Kurs opiera się na tym, czego nauczyłeś się do tej pory i rozwija Twoje umiejętności poprzez wprowadzenie do nowych działań i nowych sposobów czerpania radości z nurkowania.

Będziesz doskonalić swoje umiejętności poprzez wykonanie pięciu Adventure Dives, w tym podwodną nawigację i nurkowanie głębokie do 30 m. Pozostałe Adventure Dives wybierzesz zgodnie z kierunkiem Twoich zainteresowań nurkowych, które będziesz chciał doskonalić w przyszłości. Pokochasz kurs Advanced Open Water Diver, gdyż Ty i Twój instruktor będziecie mogli wybrać spośród 15 rodzajów nurkowań typu Adventure. Można spróbować swoich sił w cyfrowej fotografii podwodnej, nurkowaniu wrakowym, nurkowaniu ze skuterem, doskonaleniu pływalności i wielu innych.

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP