Discover-Scuba-Diving-Experience

Discover Scuba Diving Experience


Odkrywaj doświadczenia nurkowe z Centrum Szkoleń VIP! Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest oddychać pod wodą? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, ale nie jesteś jeszcze gotowy na udział w certyfikowanym kursie nurkowym, odkrywaj nurkowanie powoli. Kurs Discover Scuba Diving Experience pozwoli Ci spróbować nurkowania z butlą, abyś przekonał się, czy możesz nurkowanie pokochać. A gdy tak się stanie, będzie to miłość na całe życie!

Chociaż podczas tego kursu nie uzyskasz certyfikatu nurka, to nauczysz się w płytkiej wodzie jak używać sprzętu nurkowego i uzyskasz szybkie i łatwe wprowadzenie do odkrywania podwodnego Świata. Większość uczestników tego kursu zdaje sobie szybko sprawę, jak naprawdę łatwe jest nurkowanie. Instruktorom prowadzącym kurs Discover Scuba Diving największą trudność sprawia nie to, jak namówić uczestników do wejścia do wody na początku i w trakcie kursu, lecz jak namówić ich do wyjścia z wody, gdy kurs dobiega końca! Zabawa? Tak! Nurkowanie to jest zabawa!

Poznasz podstawy potrzebne do nurkowania pod bezpośrednim nadzorem Instruktora PADI. Dowiesz się, że naprawdę można oddychać pod wodą i że można to pokochać. Dowiedz się, jaki ma na sobie sprzęt nurek i jak łatwo się w nim poruszać pod wodą. Doświadczysz jak komfortowo można czuć się pod wodą. Poznasz podstawowe umiejętności i zasady bezpieczeństwa, które przydadzą się, gdy podejmiesz następne wyzwanie i weźmiesz udział w pełnym, certyfikowanym kursie nurkowania.

 


 

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP