DivemasterDivemaster


Czy nurkowanie jest Twoim szczerym i trwałym zamiłowaniem? Czy uwielbiasz nurkować z całego serca i nurkowanie zaczęło stawać się Twoim drugim życiem? Jeśli tak, to rozważ, czy to co kochasz robić nie traktować jak profesję. Rozważ czy nie zostać Divemaster’em PADI. Uzyskać pierwszy profesjonalny czyli umożliwiający utrzymywać się z nurkowania stopień umiejętności!

Divemasters Most Wanted! Dołącz do Plemienia!

Gdy dołączysz do Divemaster’ów, staniesz się członkiem jednej z największej i najbardziej szanowanej grupy nurkowej na świecie – grupy profesjonalistów PADI.

Po uzyskaniu stopnia Divemaster’a, będziesz mógł ściśle współpracując z instruktorem PADI prowadzić zajęcia w określonych działach teoretycznych i praktycznych w licznych programach szkoleniowych. Zachęcisz i wprowadzisz w nasz świat nurkowy nowych adeptów nurkowania. Także sam będziesz rozszerzał swoje umiejętności w sposób, i na poziomie profesjonalnym. Poprzez trening rozwiniesz swoje zdolności przywódcze, kwalifikacje do nadzorowania działalnością nurkową i udzielisz nieocenionej pomocy instruktorom odpowiadającym za jakość i poziom szkoleń teoretycznych i praktycznych danej akademii nurkowej. Posiadanie stopnia Divemaster’a jest warunkiem zostania w przyszłości asystentem instruktora, bądź instruktorem PADI, a także dalszej kariery zawodowej w naszym Stowarzyszeniu.
Zrób pierwszy krok na drodze do kariery zawodowej w nurkowaniu!

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP