Emergency-First-ResponseEmergency First Response


Kurs pierwszej pomocy - przedmedycznej - w obliczu zagrożenia życia lub zdrowia. Takiego kursu nie trzeba polecać. Taki kurs należy po prostu odbyć! Pozwala on na przyswojenie dobrych umiejętności osobom zaangażowanym w sporty ekstremalne – aby w razie mało prawdopodobnej sytuacji wiedzieć co i jak należy zrobić, by zmniejszyć ryzyko utraty zdrowia lub życia.
Kurs jest doskonałym uzupełnieniem umiejętności nabywanych podczas kursu Rescue Diver (Nurek ratownik) i uczy partnerstwa i wzajemnej odpowiedzialności na całe sportowe życie. Zyskujesz pewność, że jesteś przygotowany do pomocy w nagłych przypadkach i wiesz jakiego sprzętu do tego celu użyć.

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP