Master-Scuba-Diver-i-Junior-Master-Scuba-DiverMaster Scuba Diver i Junior Master Scuba Diver


Przejdź do najwyższego stopnia wiedzy i umiejętności w nurkowaniu rekreacyjnym stowarzyszenia PADI. Dołącz do najlepszych z najlepszych. Przejdź do etapu, w którym nurkowanie jest Twoim życiem! Bądź Mistrzem w tej dziedzinie sportów ekstremalnych – bądź PADI Master Scuba Diverem. Uprawnienie to jest wielkim wyróżnieniem – najwyższym spośród niezawodowych uprawnień nurkowych stowarzyszenia PADI. Świadczy o najwyższym stopniu wiedzy i umiejętności. Oznacza, że nurek odebrał znaczące wykształcenie i doświadczenie w różnych środowiskach nurkowych.

Gdy dotrwasz z nami do tego etapu... Szacun Nurku!

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP