Open-Water-Diver-i-Junior-Open-Water-DiverOpen Water Diver i Junior Open Water Diver


Zdobądź certyfikat PADI Open Water Diver! Jeśli chciałeś nauczyć się nurkować, odkrywać, przeżywać nowe przygody lub po prostu zobaczyć cudowny świat pod falami, to ten kurs jest tym punktem, gdzie to się wszystko zaczyna!

Kurs PADI Open Water Diver jest najpopularniejszym w świecie kursem nurkowania, który przygotował miliony ludzi do podwodnej przygody i pozwolił wstąpić do naszej wielkiej nurkowej rodziny.

Jak i czego uczymy?
Kurs ten składa się z trzech głównych etapów:
Teoretycznego, aby zrozumieć podstawowe zasady nurkowania. Praktycznegona basenie (wodach basenopodobnych), aby nauczyć się i przećwiczyć podstawowe umiejętności nurkowe. Praktycznego na wodach otwartych, aby dokonać przeglądu i oceny umiejętności kursantów.

Wystarczy tylko trochę wysiłku, aby zostać certyfikowanym nurkiem, z uprawnieniem do schodzenia na głębokość 18m pod wodę, gdzie znajdziemy większość atrakcji nurkowych dla amatorów na całym świecie, w tym rafy koralowe Morza Czerwonego! Warto? Na pewno warto!

Witaj przygodo!

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP