Scuba-Diver-i-Junior-Scuba-DiverScuba Diver i Junior Scuba Diver


Masz za mało czasu i za słabą motywację, żeby już teraz zostać certyfikowanym nurkiem? Nie szkodzi, bowiem kurs PADI Scuba Diver jest właśnie dla Ciebie! Kurs wymaga mniej czasu niż PADI Open Water Diver. Obejmuje tylko pierwsze trzy, z pięciu zajęć teoretycznych, pierwsze trzy z pięciu zajęć basenowych oraz pierwsze dwa z czterech nurkowań szkoleniowych na wodach otwartych. Po zaliczeniu tych wymogów uzyskasz certyfikat uprawniający do nurkowania pod nadzorem Divemastera, bądź nurka o wyższych uprawnieniach nurkowych do głębokości 12m. Certyfikat ten pozwala na zdobywanie doświadczeń nurkowych i stanowi znakomitą rozgrzewkę dla pełnego kursu nurkowego Open Water Diver. A gdy już znajdziesz czas – będziesz mógł kontynuować szkolenie w ramach PADI Open Water Diver i innych kursów i uzyskać pełną certyfikację nurkową.

Otwórz drzwi do podwodnego Świata, nie tracąc dodatkowego czasu! A gdy już się zakochasz w nurkowaniu, przyjdź i kontynuuj szkolenie i doskonalenie swoich umiejętności.

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP