ltitude-DiverAltitude Diver


Jeżeli zamierzasz nurkować na wysokościach od 300 do 3 000 m nad poziomem morza, jeżeli pragniesz eksplorować ukryty świat górskich jezior, to kurs Altitude Diver jest właśnie dla Ciebie! Czy warto? Oczywiście! Na wysokościach znowu mamy do czynienia z innym podwodnym życiem zarówno roślinnym, jak zwierzęcym. Będziesz miał do czynienia z innym ukształtowaniem terenu, innymi atrakcjami. Jest więc kolejna możliwość zaspokajania swojej podwodnej ciekawości. Odwiedzisz miejsca, których nie widziało wielu ludzi, a może nawet takie, których nie widział jeszcze nikt przed Tobą! Czujesz ten dreszczyk?
Aby wyeliminować czynniki ryzyka związanego z faktem występowania innego ciśnienia atmosferycznego na wysokościach, nauczymy Cię podczas kursu z czym będziesz miał do czynienia, a także jak bezpiecznie organizować i przeprowadzać nurkowania. Po kursie będziesz potrafił posługiwać się tablicami RDP oraz eRDP, z uwzględnieniem nurkowań na wskazanych wysokościach n.p.m. Opowiemy Ci, z jakimi problemami i jakim ryzykiem będziesz mógł mieć do czynienia oraz jak im przeciwdziałać.

Zapraszamy na kurs!

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP