AWARE-Fish-IdentificationAWARE Fish Identification


Nurkując, na pewno zastanawiasz się czasami ujrzawszy przedziwną podwodną kreaturkę „co to było”? Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że po naszym kursie, następnym razem znajdziesz odpowiedź. Będziesz wiedział z jaką rybą lub innym stworzeniem wodnym masz do czynienia. Zobaczysz podczas kolejnych nurkowań, jaką przyjemność sprawi Ci to odkrycie! Wiedza wszak, to potęgi klucz! Wszyscy dookoła będą wiedzieć, że jesteś nie tylko świetnym i przystojnym nurkiem, ale też odpowiednio przygotowanym. Przez wiedzę do serca? Kto wie? To bardzo prawdopodobne i zależy tylko od Ciebie!

Do zobaczenia na kursie AWARE Fish Identification!

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP