Dry Suit DiverDry Suit Diver


Dzisiaj to niemal standard. Polska, ale i wiele atrakcyjnych pod względem nurkowym państw świata było jeszcze do niedawna niedostępnych, z powodu zmiennej aury pogodowej i groźby nadmiernego wychłodzenia organizmu. Bądź gotów na gwałtowne zmiany temperatury. Bądź pewny, że kiedy zaplanujesz nurkowanie, to pogoda, a w szczególności niska temperatura wody, nie spowoduje, że będziesz zmuszony odłożyć nurkowania do przyszłego sezonu! Po prostu włóż suchy kombinezon nurkowy a my pokażemy Ci, jak sobie w nim radzić pod wodą! Suchy skafander zapewni Ci komfort nurkowania, praktycznie bez względu na warunki temperaturowe!
Kombinezony suche pozwalają ponadto nurkować w miejscach o trudniejszym dostępie.

Przedłuż z nami swój sezon nurkowy i odkrywaj nowe podwodne światy!

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP