Enriched-Air-DiverEnriched Air Diver


Nurkowanie nie zawsze musi być głębokie. Czasem zależy nam, żeby po prostu trwało jak najdłużej. Wówczas potrzebujemy wzbogaconej tlenem mieszanki oddechowej. Jak wzbogaca się taką mieszankę i jakie zasady obowiązują przy jej wykorzystaniu przez nurka, nauczysz się podczas specjalistycznego kursu Enriched Air Diver! Umiejętność nurkowania na wzbogaconym powietrzu jest cieszącą się dużą popularnością specjalnością nurkową PADI.
Umiejętności dłuższego nurkowania dzięki w zbogaconej mieszance docenisz szczególnie podczas nurkowań wrakowych, głębokich, połączonych z filmowaniem i wykonywaniem niezapomnianych fotografii.

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP