Ice-DiverIce Diver


Jeśli przygód w ciepłych wodach masz na jakiś czas dosyć, zmień otoczenie, klimat i temperaturę wody. Zostań nurkiem podlodowym! To jedno z najbardziej ekstremalnych wyzwań w wodach, których temperatura ledwo przekracza 0 st. Celcjusza! Ta wspaniała oferta wymaga odpowiedniego przygotowania organizmu i sprzętu, ale także wiedzy czego możesz się spodziewać w tak niskich temperaturach i pod obszarem pokrytym warstwą lodu. Tu trzeba znać odpowiednie techniki pływania, komunikacji i łączności z powierzchnią. Tu trzeba radzić sobie w ekstremalnych sytuacjach.

My nauczymy Cię tego wszystkiego na kursie Ice Diver’a!

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP