Underwater-NavigatorUnderwater Navigator


Przyroda, chociaż poznajemy ją coraz lepiej, płata figle. Bywa, że wchodząc do wody masz przejrzystość równą tej na stałym lądzie, lecz po pewnym czasie podnoszące się z dna muły, piaski, drobne organizmy, powodują, że widoczność spada do zera. Ale Ty po kursie nurka nawigacyjnego, nie będziesz się tym w ogóle przejmował. Oczy nie wprowadzą Cię w błąd co do kierunku czy głębokości nurkowania, ponieważ będziesz już wiedział, jak precyzyjnie płynąć do z góry obranego celu na odpowiednich przyrządach nurkowych. Odszukanie drogi, nie będzie kwestią przypadku czy szczęścia. Będziesz zawdzięczał to wyłącznie swoim umiejętnościom. Wstąp do nas na kurs Underwater Navigator.

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP