Underwater-VideographyUnderwater Videography


Naucz się filmować pod wodą! Zarówno przyrodę morską, jak i przyjaciół, a na pewno nie zabraknie Ci pracy! Wszyscy chcą mieć pamiątki w postaci filmów lub zdjęć z miejsc, do których być może będą już tylko wracać dzięki zapisowi na taśmie filmowej. Nie pozwól, żeby Twoje przygody przetrwały tylko w pamięci. Niech wszyscy podziwiają Twoją podwodną karierę i miejsca, w których byłeś. Dowiedz się z nami, jak nie uronić ani jednego ujęcia filmowego. Zrób to nie tylko dla siebie, ale także dla przyjaciół i potomnych. Naucz się, jak zrobić, aby Twoje filmy były pełne akcji i atrakcji, aby były oglądane z zapartym tchem.

Przyjdź na kurs podwodnego filmowca!

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP