Wreck-DiverWreck Diver


Czy zatopione celowo jako sztuczna rafa, czy w wyniku zdarzeń losowych, wraki otwierają nam fascynujące wrota do przeszłości. Większość nurków marzy o odnajdywaniu i eksplorowaniu wraków statków, samolotów, a nawet samochodów! Dlaczego? Ponieważ są intrygujące, niesamowite, ponieważ niosą za sobą jakąś tajemniczą historię, jakieś niezwykłe losy ludzkie... Do tego, aby penetrować nasze nowe odkrycia, niezbędne jest zdobycie nowej nurkowej specjalizacji PADI – Wreck Diver
Nauczymy Cię techniki pływania wrakowego i jak uniknąć typowych zagrożeń związanych z penetracją wnętrz tych podwodnych obiektów. Nauczymy Cię również jak wpłynąć do obiektu i mieć absolutną pewność, że znajdziesz potem drogę powrotną!

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP