Najbliższe Imprezy Integracyjne

Brak nadchodzących wydarzeń!

001Eventy o charakterze militarnym /MILITARY OUTDOOR/ mają jeden z najwyższych wskaźników skuteczności w tworzeniu więzi pomiędzy współpracownikami. Są też naturalnym środowiskiem dla wyznaczania team leaderów, którzy w ciągu kilku godzin w sposób naturalny przyjmują swoją rolę. Poza tym to jedna z najlepszych metod poznania sowich słabych i silnych stron.


 

Nie sposób opisać wszystkich pozytywnych aspektów społecznych i psychologicznych tego rodzaju szkoleń i imprez integracyjnych, ale z pewnością nie wolno zapomnieć o najważniejszym – dobrej zabawie, która temu towarzyszy!
Chcesz zobaczyć, jak będziesz czuł się jako członek grupy integracyjnej opartej o zasady obowiązujące we współczesnych formacjach militarnych, takich jak DELTA, SEALS czy GROM?


 


Tego typu doświadczenie zdobędziesz pod czujnym okiem byłych żołnierzy i funkcjonariuszy formacji specjalnych.
Strzelanie z broni bojowej krótkiej i długiej, działania CQB, jazda pojazdami wojskowymi, elementy wspinaczki i oczywiście RIB-y - to wszystko możesz przeżyć na poligonie w Czerwonym Borze - pierwszym ośrodku szkoleniowym GROM-u.

003

O NAS

Nurkowanie jest naszą pasją od wielu lat. Odczuwamy niesamowitą przyjemność eksplorując podwodne głębiny, pełne różnorodnej fauny i flory. Przeżywamy dreszczyk emocji penetrując kolejne zatopione wraki i jaskinie. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem, pokazując jak wspaniały jest podwodny świat.

Kontakt


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 760 85 68, +48 514 71 70 71
www.centrumvip.pl
https://www.facebook.com/CENTRUMVIP